Jak stahovat videa rychle a zdarma?

Jistě všichni dobře známe ten pocit, kdy si po dlouhém, pracovním dni, sedneme na pohovku, a se sklenkou vína v ruce sledujeme různá videa na internetu. Někteří z nás si tuto formu odpočinku dopřávají u velkých televizních obrazovek, jiní pak dávají přednost mobilnímu telefonu, nebo tabletu, v každém případě však platí, že nám tato videa poskytují nejen jistou formu odpočinku, ale také zábavy, č v některých případech také sebevzdělání. Každý z nás má tak svého oblíbeného tvůrce, jehož videotvrobu může sledovat na různých serverech, videoplatformách, či sociálních sítích.

stahování

Mezi ty největší videoplatformy dozajista patří portál YouTube, Twitch.tv, TikTok, nebo třeba Vimeo. Mezi nejpoužívanějšími sociálními sítěmi pak najdeme (dnes už všem dobře známý) Facebook, Instagram, Twitter, nebo Tumblr, a jistou formu zábavy pak můžeme najít i na serverech, jako je Reddit. Platforem, kde autoři zveřejňují svůj obsah, je mnoho, a na výběr máme i ze širokého spektra videí. Během odpočinku tak sledujeme například záznamy videoher ze živých vysílání, vlogy z cestování, tzv. DIY videa, nebo třeba podcasty, které mohou zahrnovat rozhovory se slavnými. Velmi nepříjemnou, avšak poměrně častou situací bývá odstranění našeho oblíbeného videa z konkrétní platformy, což může být způsobeno i tím, porušuje-li obsah videa některá z pravidel dané platformy, či jej odstranil sám autor. V takovém případě pak doufáme, že dané video najdeme na některém ze serverů, které nabízejí stahování.

stahování lišta

Mnohdy se však nedohledáme, a pokud ano, je zde vysoká pravděpodobnost, že bude námi požadované video nekvalitní, či dokonce chybné, nebo obsahující některý z virů. Z tohoto důvode je zde video downloader stahujvidea.cz, který Vám nabízí stahování jakéhokoliv videa ve své původní kvalitě, a to navíc v rekordní rychlosti, bez reklam, a samozřejmě bezpečně a zdarma! Jediné, co k takovému stahování potřebujete, je odkaz na video, které najdete v horní liště nad videem. Poté si už samy zvolíte, v jakém formáte chcete video stáhnout, a po stažení souboru jej najdete mezi ostatními soubory ve Vašem počítači, telefonu, či tabletu.