Betonový plot

Každý pozemek, ať už je to zahrada, či dům, by měl být oplocený. Nejen, že předejdete možné krádeži, ale také si vytyčíte vlastní hranici pozemku. Pokud žádný plot nemáte, můžete počítat s tím, že Vám zvěř poničí ovocné stromky, nebo že se Vám ze zahrady něco ztratí. Pokud těmto nepříjemnostem chcete předejít, tak zvolte plot, který všechno vyřeší. V dnešní době si můžete vybrat betonový plot, dřevěný, či pletivový.

Plot (12)

Plot pletivový je zaručeně nejrozšířenější variantou u nás i v zahraničí. V dřívější době se hojně stavěl snad všude a to díky nízkým nákladům také minimálnímu ošetření během let. Jeho výhodou byl a je také ostnatý drát, který si můžete nechat k plotu dodělat a zvýšit tak zabezpečení nemovitosti. Jedinou nevýhodou je, že je přes plot vidět, ovšem i to se dá vyřešit porostem za plotem, či sítěmi.

Plot dřevěný patří k dřívějším variantám plotu a dřevo už se v dnešní době moc nevyhledává. Spíše se dřevo využívá jako výplň do betonových plotů, či jako jiný komponent. Se dřevěnými ploty se však můžeme setkat u horských chat a chalup. Díky tomu, že plot potřebuje neustále ošetřováním během let, se stal méně žádaným a lidé volí varianty, se kterými nebudou mít žádné starosti.

Plot (13)

Plot betonový je nejlepší variantou, co se týká vlastností plotu. Dokonale předčí dva zmiňované ploty a to díky tomu, že se nemusí, během let ošetřovat a má nádherný vzhled. Můžete si také vybrat z mnoha dekorů a výplní. Navíc nepotřebujete k plotu žádné stavební povolení a můžete mít výšku plotu až 3 metry. Díky tomu budete mít zaručené soukromí a zajistí Vám povětrností a hlukovou bariéru. Jeho montáž je velice snadná a rychlá.

Pokud teda sháníte kvalitní plot, který Vám vydrží dlouhé roky, tak vsaďte na betonovou variantu. Zaručeně se Vám bude líbit a budete mít dostatečné soukromí pro Vás i vaší rodinu.