Dětský stan je skvělé zázemí

K dětství patří všemožné hry na schovávanou, které děti prostě milují. Dopřejte i svému potomkovi takovou skrýš a zázemí ve formě dětského stanu.

Dětský stan je skvělé zázemí

Hry na schovávanou

Nejprve se děti plazí po zemi a postupně se učí chodit, což nějakou tu chvíli tvá, ale potom se ani nenadějete a začnou všude možně běhat. To bývá pro rodiče náročné období, protože dítě není lehké uhlídat, aby se nikde nezranilo či se neztratilo z dohledu, což už možná sami dobře znáte. K tomuto bezstarostnému věku rozhodně také patří hry s kamarády, kdy různě běhají po venku.

schovávání dítěte

Jeden z nejoblíbenějších typů her jsou schovávané, protože při nich každý zažije dobrodružství, napětí a zábavu s kamarády. Jistě tyto hry znáte, protože principem účastníků je schovat se co nejlépe v dané oblasti, aby je nikdo nenašel. Ještě před tím se musí vybrat jeden, který bude ostatní hledat. Výběr by měl být férový, aby se všichni prostřídali. Můžou se různě upravovat pravidla, aby bylo vše ještě zajímavější. Ovšem taková zábava nemusí probíhat pouze venku s kamarády, protože děti se také rádi schovávají před rodiči, což nám dává pěkně zabrat.

Soukromí potomka

Jako rodiče chceme přirozeně svého potomka chránit před nástrahy života a všeho nebezpečí, a proto se mu věnujeme a kontrolujeme ho. Na druhou stranu potřebuje také své soukromí, a to zejména ve vyšším věku, protože už je má dostatek let, aby řešil své problémy převážně sám. Je dobré dávat svému potomkovi jistou volnost a soukromí, aby se necítil, že je neustále pod drobnohledem, protože byste snadno mohli ztratit jeho důvěru, což už se těžko napravuje. Na druhou stranu je dobré mít přehled o jeho činnostech a třeba chování na internetu.

zábava s příteli

Abychom potomkovi dopřáli soukromí už v nízkém věku tak mi můžete pořídit dětský stan pro holčičky. Samozřejmě jsou varianty i pro chlapce, což u se odvíjí podle designu, kdy si například můžeme koupit design hradu, závodního auta, požární stříkačky a tak dále. Do takového stanu si vylezou a můžou si užívat dobrodružství, což je i pro nás výhodné, protože víme, že jsou tu v bezpečí.