Dokonalé moderní kousky

Letní období znamenalo především lehké sukně a krátké šatičky. Na podzim už etiketa předepisuje v oblékání větší umírněnost a čekají nás spíše formálnější modely. I ty mohou vypadat skvěle, když je doplníte o pestrobarevnou kabelku. Kabelka už dávno nemusí být jen nenápadným, jednobarevným kouskem, kam odkládáme peněženku, telefon, klíče, kapesníky, líčidla, hřebínek a mnoho dalšího. Dnes jsou v kurzu kabelky odvážného vzhledu, zajímavých vzorů a v kombinaci několika barev. Moderní dámské kabelky jsou v prodeji v mnoha provedeních. Těšit se můžete na klasická psaníčka, ale i kousky, které pojmou větší obsah. A co když jste si ještě nezvykly na styl nošení kabelky na předloktí? Vůbec nevadí. Vybrat si můžete i ty s popruhy přes rameno pro vaše úplné pohodlí.
aktovka a kabelka

Kabelka je výborný dárek
Blíží se vánoční svátky a čeká nás tradiční shánění dárků. Víte, čím letos překvapíte ženy ve vaší rodině? Sestru, maminku, tety nebo babičky? Určitě každá uvítá hezkou kabelku. Kabelka jako dárek není nikdy špatný nápad. Je praktická a přitom hezká. Je to přesně ten typ pozornosti, který potěší každou ženu.
blondýna s bílou kabelkou

Když kabelka nevypadá jako kabelka
Ne vždy máte náladu na to, nosit v rukou kabelku. Někdy potřebujete zařídit pochůzky nebo se postarat i o děti. K tomu je zapotřebí obou volných rukou. Ke slovu se dostávají pohodlné kabelky zvané crossbody. Nepřekáží v pohybu a jsou dostatečně objemné. Nebude vám stačit objem crossbody tašky? Sáhněte po moderních batůžcích. Ty jsou výbornou alternativou a jsou k dostání v mnoha barevných variantách. Dávno už nevypadají nudně a neslouží jen na odložení ručníku, tepláků a tenisek, když se chystáte do tělocvičny. Dnes jsou také zajímavým módním doplňkem. K dostání jsou za velmi atraktivní ceny. Můžete si jich pořídit hned několik a vybavit se tak na nadcházející podzimní výlety.