Finance k dispozici za pár hodin

Každý z nás se jistě ve svém životě dostal do situace, kdy měl akutní nedostatek peněžních prostředků. Ten, kdo podobnou záležitost nikdy nezažil, má zřejmě peněz nepočítaně. Anebo žije nějakým alternativním způsobem, při kterém nejsou tolik zapotřebí.

účty

 • My ostatní se čas od času s nízkým číslem na účtu potýkáme.

Jednou z cest, která vede opět na pevnou zem, je získání půjčky. Pokud ale máte z minulého období nějaký závažný nedostatek, pak si cestu do banky můžete ušetřit. Na překážku bude i nižší příjem.

Sedmdesát procent z ceny nemovitosti

Nebankovní poskytovatelé, kteří se zabývají finančními produkty, nabízejí úvěr jako protihodnotu k nemovitosti. Jednoduše zastavíte vybranou nemovitost a peníze vám přijdou na účet do čtyřiadvaceti hodin od podepsání úvěrové smlouvy.

 • Jak je možné, že je to tak rychlé?
  • Protože logicky odpadá zbytečné a zdlouhavé papírování, které vždy vše jen zdržuje.
   1. Nezáleží na výši příjmu.
   2. Odpadá zkoumání registrů dlužníků.
   3. Není důležité, nač budete peníze využívat.

Místo ručitele dáváte k dispozici nemovitost. Z odhadní ceny zastavené nemovitosti je možné poskytnout až sedmdesát procent. Splatnost je v některých případech může protáhnout až na třicet let. Z toho je jasné, že měsíční splátky nebudou nikterak vysoké a váš rodinný rozpočet příliš nezatíží.

Podnikatel si může vybrat

Pokud jste podnikatelem, pak máte dvě možnosti. Můžete získat buď úvěr podnikatelský nebo spotřebitelský. Rozhodnutí je zcela na vás. Zjistěte si podmínky a pak požádejte o to, co je výhodnější pro vás. Pro podnikatele jsou ale vždy podmínky nastavené mnohem mírněji.

úspěch

 • Pro obě možnosti ale platí, že se nevyžadují žádné poplatky předem a je možné tento závazek splatit kdykoliv.
 • A to pochopitelně bez jakýchkoliv sankcí.

Výhodný finanční produkt, kterým je hypotéka bez registru, prostě nemá konkurenci.