Kam na romantický víkend pro dva?


Relaxace v lázních
Občas se každý potřebuje dostat pryč od každodenního života a rozmazlovat své tělo. Udělejte si víkend plný radosti. Sbalte si plavky a formální oblečení. Během dne si v lázních přikupte několik relaxačních procedur, využijte nabídky masáží a relaxujte v bazénu. Ve večerních hodinách pak můžete stolovat v malebné restauraci. Není nic lepšího než zakončit den jídlem se svíčkou. Uvidíte, že se vrátíte ke svým povinnostem se zdvojnásobenou energií!
žena na masáži
Směrem k přírodě
Společný výlet mimo město je skvělý nápad pro lidi, kteří mají rádi aktivní odpočinek. Takový výlet vám a vaší druhé polovičce umožní odpočinout si od shonu a dýchat čerstvý vzduch. Za zmínku také stojí, že pobyt v přírodě má také pozitivní vliv na vaši pohodu. Uprostřed stromů se na chvíli uklidníte a zapomenete na každodenní problémy. Pokud jste v dobrém fyzickém stavu, podívejte se na hory. Společné dosažení vrcholu posílí vaše pouto.
pár v přírodě
Zpět do minulosti
 A co takhle navštívit místa, která vás spojila a máte na něj krásné vzpomínky? Taková sentimentální cesta bude pro vás oba krásná a emotivní zkušenost. Díky tomu si budete pamatovat emoce, které vás provázely na začátku soužití. Je to skvělý nápad rozloučit se s vaší rutinou a zároveň se na několik let omladit.
Tematická procházka
Standardní procházka je velmi pěkný způsob, jak trávit čas, ale co když k ní přistoupíte neobvyklým způsobem? Má vaše druhá polovička oblíbený film nebo knihu? Nebo se možná zajímám o nějaký zlomek historie? Nabídněte jí kreativní procházku po stopách jeho oblíbeného hrdiny nebo historické postavy. Takový výlet se může proměnit ve skutečné dobrodružství. Udělejte si plán a vyrazte na cestu.
Nebo možná k moři
Na pláži budete bezstarostní, postavte si impozantní hrad z písku a po návratu si ponechejte několik mušliček, jako dekoraci. Zapomeňte na místní stravu! Jeden víkend obžerství ještě nikomu neublížil.