Kardigan pro všechny příležitosti

Přemýšlíte, co ještě pořídit do svého šatníku? Hledáte něco pohodlného, praktického, co se hodí téměř ke všemu? Pak byste neměli zapomenout pořídit si kardigan.

A co je to kardigan? Jde o dlouhý svetr, který se hodí k mnoha outfitům. Díky tomu, že bývá různě dlouhý a většinou zakrývá zadní partie i stehna. Skvěle se tak hodí těm, které chtějí tyto partie zakrýt. Můžete si je tak vzít i k úzkým legínám. Hodí se, jak na normální denní nošení, tak také i do práce i na společenské události. Skvělý je také pro těhotné ženy a maminky, které nosí děti v šátku či nosítku.

originální kardigan

Kardigan se vyrábí z různých materiálů a gramáží. Do teplých letních dní si můžete pořídit jemný bavlněný kardigan a naopak do chladných zimních dní se hodí pletený kardigan. Ten je teplý, zahřeje vás a díky tomu, že je dlouhý, tak zahřeje i bedra a stehna. Jde o velmi povedené a originální kousky. Využijete ho i na začátku jara a v chladnějším podzimu. Můžete si vybrat z mnoha různých provedení, střihů i barev. Kardigan v tlumených barvách se hodí téměř ke všemu a stane se tak z něho velmi univerzální kousek, který můžete kombinovat s ostatním oblečením a vzít ho na různé příležitosti.

pletený kardigan

Kardigan se nejčastěji nosí k legínám či úzkým kalhotám, ke kraťasům, šatům i pouzdrovým sukním. Zde je vidět, že se jedná opravdu o univerzální kousek. Můžete si pořídit i více druhů kardiganu. Dělají se dlouhé až pod kolena, ale i kratší. Můžete si vyzkoušet, který bude pasovat přímo na vaši postavu. Nižším ženám pasuje kardigan dlouhý maximálně ke kolenům. Vyšším ženám budou pasovat kardigany i delší pod kolena. Díky široké nabídce si můžete vybrat i z různých barev a vzorů. Můžete si pořídit i výraznější, který bude poutat pozornost a zvýrazní vaši osobnost. Určitě si tento kousek oblečení zamilujete a možná nezůstanete jen u jednoho kousku, ale pořídíte si jich více.