Mobilní domy boří mýty o bydlení

Mobilheimy spolehlivě vyvracejí dosud zažité teorie o bydlení. Snad každý, kdo si někdy vlastní dům anebo byt pořizoval anebo si sháněk potřebné informace, vám řekne, že je to drahé, a že to trvá poměrně dlouho. Tím spíše, pokud je řeč o samostatném bydlení bez sousedů za stěnou, ke kterému se nedostanete jinak, než koupí či stavbou vlastního rodinného domu. Ovšem od doby, kdy se na trhu s bydlením objevily mobilní domy, už tyto „pravdy“ neplatí.

klíč s modrým přívěskem domu

Můžete je mít levně a rychle
Právě mobilní domy si můžete pořídit levně a rychle. Mají totiž svá specifika, která je z tohoto hlediska dělají ideálním typem bydlení pro všechny, kdo nejsou příliš nároční na velikost obývaného prostoru, a spíše vítají, že je taková stavba nebude stát zbytečně mnoho peněz.
Pokud jde o cenu, tak mobilní domy nemají na českém trhu srovnatelnou konkurenci. Můžete je mít doma už za cenu do jednoho miliónu korun, což je jistě naprosto bezkonkurenční nabídka, na jakou jinde nenarazíte – tedy pokud například nechcete žít v jurtě.
Vnější vzhled takového typu domku připomíná menší chatku. A právě stejně tak jako trvalé bydlení, můžete mobilní domy využívat také k rekreaci. A jestliže máte zájem pouze o sezónní využití, může být taková cenová nabídka ještě mnohem nižší.

interiér mobilního domu

Najdete v nich vše, co je v klasickém bytě
V každém případě, ať už si zvolíte libovolnou variantu využití, tak je jisté, že uvnitř naleznete všechno, co potřebujete ke spokojenému životu. Do mobilheimu se pohodlně vejde jak kuchyňská linka, tak i veškeré sociální vybavení, všechny vaše oblíbené spotřebiče, a klidně i samostatný pokoj v podobě ložnice anebo pokojíku pro děti.
Zkrátka, mobilní domy jsou ideální volbou pro všechny lidi, kteří se spokojí s menším prostorem zhruba ve velikosti malého panelového bytu – a takových lidí je mezi námi spousta.