Nebankovní hypotéka bez registru

V dnešní době se často setkáváme s tím, že lidé mají finanční problémy. Ať už se jedná o podnikatele nebo běžné spotřebitele. Občas tedy potřebujeme získat větší obnos financí. Většinou nás první kroky vedou do banky, kde se však stále častěji setkáváme s neúspěchem. Většinou z toho důvodu, že máme záznam v registru dlužníků.
pracovní plocha.jpg
Proto je zde nebankovní systém, který plně podporuje právě takovéto klienty, tedy lidi, kteří se už dostali nějakým závažnějším způsobem do finančních problémů. Tito klienti mohou mít exekuce, finanční problémy nebo mají záznam v registru dlužníků. Z těchto důvodů nedostanete půjčku v bance a proto je zde naštěstí nebankovní hypotéka bez registru, která poskytne všem těmto klientům možnost, jak získat finance a to navíc snadno, jednoduše a velice rychle. Výhody jsou zde přitom srovnatelné s těmi, které znáte z běžných bankovních institucí.
· V případě, že nemáte žádný záznam nebo máte pouze drobnost, můžete u nás získat výjimečnou úrokovou sazbu a to již od 3% p.a. Platí to pro podnikatele při podnikatelském úvěru. Ovšem finance poskytujeme všem podnikatelským subjektům a také občanům formou spotřebitelského úvěru. Hypotéka se často dá řešit také spoludlužníkem. Spotřebitelské úvěry se pohybují v rozmezí úrokové sazby od 6% p.a. Úroková sazba však zůstává velice nízko a je často srovnatelná právě s bankovními úroky.
· Finance získané formou podnikatelského úvěru se opětovně vkládají do podnikání. Můžete s nimi financovat veškeré své potřeby ve firmě.
košile ženy a muže.jpg

Záznamy běžně tolerujeme

Podmínkou zůstává ručení vlastní nemovitostí.
a. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Může se jednat o dům, byt, pozemek, komerční objekt či jakoukoliv jinou budovu.
b. Získat můžete až 70% z odhadní ceny nemovitosti.
c. Předem neplatíte žádné poplatky.
d. Splátky jsou velmi nízké.
e. Doba splácení se pohybuje od jednoho roku až po třicet let.
f. Žádné dlouhé vyřizování.