Perfektní bílé zuby? S námi ano!

Zatoužili jste po krásném a bílém chrupu? U nás se vám tento sen může rychle splnit! Pokud máte rádi Liberec, tak určitě zavítejte právě k nám! Chcete mít krásné a bílé zuby, jako to mají slavné osobnosti nejen u nás v ČR, ale také v zahraničí? Ten krásný bělostný úsměv, který vám způsobí šok? Ano my vám tento sen můžeme splnit, protože jsme odborníci ve své profesi. Nemusíte se ani bát. Doba středověku je dávno pryč. A nebo snad má vaše dítě strach ze zubaře? Tak mu pojďte dokázat, že to skoro vůbec nebolí.

zubař

Ano jsou i tací, kteří jakmile vidí bílý plášť tak i omdlévají, a nikdo je potom nemůže dostat k doktorovi. Ale strach má velké oči. Takže nás se rozhodně absolutně v ničem bát nemusíte. Ale nenabízíme jen bělení zubů. Naše další služby jsou i ošetření citlivých zubních krčků, protetické práce, zubní implantáty nebo i odstranění zubů moudrosti. Víme, že každý má jiný práh bolesti, a každý také prožívá svůj zákrok u zubaře naprosto jinak. Máme nejmodernější technologie, které nám pomáhají při naší práci, a jsou pro nás tedy velmi užitečné. Nebo raději preferujete dentální hygienu místo bělení zubů? Tu vám tako samozřejmě nabídneme. Nebo je libo snad profesionální čištění zubů? A co to je takové to čištění? To je odstranění zubního kamene za pomocí ultrazvukového přístroje nazývaného jako AIRFLOW Prophylaxis Master.

zubař

Ještě se stále bojíte zajít k nám se svými zuby? Pokud jste odpověděli ano, tak se nám ozvěte, a spolu něco vymyslíme. Myslíme si, že se třeba stanete i naším pacientem, který k nám bude rád chodit. Ale to už necháme na vás, protože za vás nemůžeme rozhodovat. A každému vyhovuje něco jiného. Nebo snad víte o někom komu bychom mohli pomoci s jeho trápením? Pokud ano, tak ho odkažte na naše stránky, a uvidíme co vymyslíme. Jsme tu přece pro vás, protože s bolestí zubů se nedá moc dobře fungovat. A to my nechceme! Na našich stránkách také naleznete ceník za naše úkony, tak si ho můžete v klidu pročíst a vybrat si co byste poté chtěli. Naše bělení zubů Liberec vám stoprocentně pomůže!