Praktický doplněk do dětského pokoje – sedací pytel

Rádi byste vašim ratolestem pořídili do jejich pokoje nějaký doplněk, na kterém by mohli posedět, lenošit nebo se jen tak válet? Co takhle barevný sedací pytel? Kluci i holky různých věkových kategorií budou z takového bytového doplňku do svého pokoje určitě nadšeni.
pokoj holčičky.jpg

Na ozdobu i k posezení

Naše sedací pytle pro děti slouží nejen k lenošení, válení a odpočinku, ale také jako ozdoba a dekorace v pokoji. Můžete tak tento doplněk barevně sladit s nábytkem a ostatním vybavením. Můžete také pořídit dvoubarevný vak duo a barvy tak libovolně střídat podle nálady. Stačí jen otočit na druhou stranu. Pořiďte vašim ratolestem tento bytový doplněk, který se jim zalíbí na první pohled a užijí si s ním plno zábavy. Vybírat můžete i z materiálů, které jsou omyvatelné, což je obzvláště u malých capartů velice praktické. Veškeré nečistoty tak stačí jen setřít a jsou pryč.
modrý sedací pytel.png

Pro ty nejmenší máme provedení vaku v podobě roztomilých zvířátek

Pro nejmenší můžete vybrat sedací vaky v podobě krásných zvířátek. Vybírat tak můžete například z motivu lva, krávy, slona, prasátka, sovičky a dalších. Materiál je z měkounkého sametu, díky tomu jsou zvířátka heboučká a lákají tak k lenošení. Na pohodlném barevném vaku se bude lenošit jedna báseň. I pro větší kluky i holky s v naší nabídce sedacích vaků něco najde. Pořídit jim můžete třeba provedení ve stylu fotbalového míče, který ocení nejeden fotbalový nadšenec.

Sedací pytle z naší nabídky jsou extra pohodlné a jsou tak ideálním místem pro lenošení a odpočinek nejen vašich ratolestí, ale i vy si ně něm určitě rádi zalenošíte po dlouhém a náročném dni. Tento bytový doplněk tak ocení celá vaše rodina od malých až ty největší.

Vybírejte z pytlů a vaků v různých velikostech a barvách, pořídit můžete i praktické provedení duo, aby se sourozenci nehádali a vešli se na něj oba.