Při údržbě vody důvěřujte moři

Provoz koupališť, bazénů i vířivek, by se neobešel bez jednoho důležitého produktu, který u nás bohužel nemáme. Tím produktem je mořská sůl, která je vhodná k ošetření a udržování vody na koupání v té nejvyšší kvalitě.
o Jestliže máte salinizační jednotku a vodu stále jako křišťál, určitě se v ní nachází kvalitní sůl do bazénu, která pochází z některé země Evropské unie.
o Ta je totiž upravena tak, že zaručuje pouze nejlepší výsledky v péči o vodu.
– Je přečištěna několikanásobnou rekrystalizací a tím pádem ji můžete směle použít i v případě, že trpíte některým kožním problémem.
– Vlastně je pro tyto případy velice vhodná.
– Díky jejímu působení se podrážděná pokožka zklidní a snáze se hojí.
Tento produkt se používá podle doporučení výrobce salinizační jednotky.Většinou jsou to dva až pět kilogramů na tisíc litrů bazénové vody.
sůl průmyslová

Celý proces je přísně kontrolovaný

Zajímavý je proces, kterým mořská sůl projde, nežli doputuje až k vám a pomůže v relaxaci těla.
1) Poté, co je ručně posbírána na pobřežních solných polích, převeze se do výrobního závodu.
2) Skladuje se na otevřených venkovních plochách.
3) Její úprava spočívá v rozpuštění do silně koncentrovaného roztoku, ze kterého se posléze krystalizuje čistý chlorid sodný (NaCl).
4) Při teplotě, která dosahuje 220 stupňů Celsia, se horkým vzduchem suší.
5) Na sítech s různě velkými oky se přeseje a tím se roztřídí podle velikosti na různé frakce.
potápění pod vodou
Celý proces je přísně hlídaný z hlediska zdravotní nezávadnosti.Splňuje tedy přísné legislativní požadavky, které jsou v současné době kladené na výrobu produktů k potravinářským účelům. Jistotu kvality zaručuje pravidelná analýza vzorků, která se provádí v průběhu jednotlivých fází výrobního procesu. K tomu slouží zkušební analytická laboratoř. Je tedy zřejmé, že si do svého soukromého koupaliště dáváte skutečně špičkovou kvalitu.

Publikováno v Nezařazené