Přihlaste se na skupinové lekce

Chtěli byste začít navštěvovat fitness centrum, ale absolutně nemáte páru o cvičebních strojích a nevíte, jak byste na nich měli cvičit? Vyrazte do fitka s nějakým kamarádem, kterému není cvičení ve fitness centru cizí. Nebo si může zaplatit pár soukromých lekcí s osobním trenérem, který vám ukáže, jak se stroje správě používají a jak na nich máte posilovat. Anebo tu pro vás jsou fitness skupinové lekce. Ty se konají vždy v určitý čas s lektorem, který předcvičuje a dohlíží na to, abyste veškeré cviky prováděli správně. Skupinové lekce jsou tak skvělou volbou pro úplné začátečníky ve světě fitness a cvičení.

skupinová lekce

Skupinové lekce nabízí mnoho fitness center a jsou velmi oblíbené především u žen. Můžete si vybírat mezi několika typy lekcí. Velmi oblíbené jsou lekce tradiční a power jógy, také pilates, kruhový trénink, cvičení na velkých míčích, cvičení s bosu, cvičení s činkami apod. A pokud máte rádi tanec, uvítáte lekce zumby. Při problémech pohybového aparátu můžete navštěvovat speciální zdravotní lekce nebo lekce určené pro seniory. I maminky s dětmi mají své lekce, kde si zacvičí jak děti, tak i maminky.

strečink

Pro začátek vám bude stačit pohodlné oblečení. Bavlněné triko nebo tílko a legíny. Pokud se ale rozhodnete cvičit pravidelně, pořiďte si funkční sportovní oblečení. Oblečení je vyrobeno ze speciálních vláken, které skvěle odvádí vlhkost od pokožky. V sálových skupinových lekcích si vystačíte s funkčním trikem nebo topem a legínami. Aby oblečení dostatečně plnilo svoji funkci, budete potřebovat ještě funkční sportovní podprsenku a kalhoty. Nezapomeňte si pořídit i kvalitní obuv, která je při cvičení velice důležitá. Kvalitní sportovní oblečení pro ženy vyrábí norská značka Kari Traa https://www.c-store.cz/KARI-TRAA-c133_0_1.htm. Oblečení je opravdu kvalitní a odpovídá nejnovějším módním trendům. I vy si z jejich kolekce zaručeně vyberete.