Proč si vlastně nekoupit vířivku?

Otázka je to vůbec univerzální. Proč si ji koupit? Anebo naopak, proč si ji nekoupit? Důvodů je spousta. Kdo nemá rád vířivku, nemá rád život. Protože taková vířivka dokáže rozvířit kterýkoliv večer do úplně nových rozměrů. Nepotřebujete foukat bublinky brčkem ani dělat vlny vlastní vahou. Jediné, co je třeba, tak je víno, nějaká svíčka a především pěkný výhled. Vířivky si často představujeme buď v nějakém relaxačním centru anebo na horském hotelu, kde si můžete venku sednout a odpočívat, zatímco se díváte na poslední lyžaře, kteří sjíždějí ještě sjezdovku. Nebo i když si chcete v páru trochu podivočit. Vždycky se hodí nějaká vířivka. Přeci jen je to nevšední, romantické a dokáže to zpříjemnit jakkoliv napjatý večer.
vnitřní vířivka.jpg

Hlavně relaxujete

To je to nejdůležitější. Konečně po dlouhém dnu, kdy se musíte bavit s ostatními lidmi, předstírat, že vás baví nudné konverzace o rodinách jiných. Je to přeci jen další úroveň odpočinku v koupeli. Kdo si chce na chvíli čapnout do vody, napustí si vanu. Kdo chce opravdu ODPOČÍVAT, zapne si vířivku. Je to vůbec dobrý vynález, který neocení jenom majetní lidé ve svých ski resortech, ale především i běžný člověk, který potřebuje také ulevit od svých vlastních tíživých problémů.
loď s vířivkou.jpg

Údržba není tak hrozná

je spolehlivý zdroj informací pro všechny, kteří by se něco rádi dozvěděli o takové běžné údržbě čistoty vody. Všichni jsme slyšeli o tom, že tyto bublinkové lázně nejsou příliš zdravé, množí se tam bakterie apod. Přesně proto je důležité, aby se voda jednou za čas vyměnila. Aby byla voda ošetřena.
levandule a mýdlo.jpg
Zvláště, pokud se jedná o veřejné lázně. Ale pokud se jedná o vaši vlastní, soukromou, nemusíte vůbec nic takového ani řešit. Jednou za čas nasypete nějaký prášek do vody a je to. Nemusíte se bát, že byste chytli kuří oka nebo něco podobného. To se může stát někde na bazénu, ne ve vaši vlastní lázni.