Tipy na dárky pro muže

S přicházejícími Vánocemi určitě začínáte řešit otázku dárků. Nejtěžší je bezesporu vymyslet vhodné dary pro mužské pohlaví. Muži totiž často nic nepotřebují a o svých přáních nemluví. Dost často je tedy těžké vymyslet něco originálního a zajímavého, co je přitom osobité a vhodné právě pro konkrétní osobu. Pojďte se inspirovat několika málo tipy na klasické, ale i originálnější dary, které vám možná pomohou v letošních nákupech.

čekání muže

          Hodinky – Pokud chcete do obdarovaného investovat, určitě popřemýšlejte právě nad hodinkami. Těmi nepohrdne žádný muž, je to totiž stylový, ale hlavně praktický doplněk, který je využitelný v každodenním životě, a přesně to mají muži rádi. Zvolte buď klasické anebo chytré hodinky.

          Kosmetika – Bát se nemusíte ani kosmetiky. Do té muži totiž často neradi investují, a proto ocení, když jim ji pořídí žena, která se v tom navíc vyzná a ví, jaké jsou jejich potřeby.

          Netradiční zážitky – Pokud jste kreativní, určitě se nebojte darovat i zážitky. Ty jsou často nejvíce oceněné. Skok padákem, jízda v tanku, řízení sportovního auta nebo třeba pět minut ve vzdušném tunelu. Záleží, na co si obdarovaný troufne, vy jej znáte nejlépe.
košile na prodej

          Společná dovolená – Proč nespojit příjemné s užitečným a nedarovat společnou dovolenou? Společně strávené chvíle jsou tím nejcennějším, co můžete druhému člověku věnovat.

          Pochutiny – muži milují jídlo, proto chybu neuděláte například kvalitním sýrem anebo pevným salámem s vysokým obsahem masa. Pokud víte, co má daný člověk rád, určitě se nebojte vytvořit i nějaký košík s oblíbenými pochoutkami.

 

Dárky se snažte co nejvíce přizpůsobit individuálním potřebám daného člověka. Ať už sháníte dárek pro partnera, tatínka, dědečka, bratra nebo dobrého kamaráda, vždy se zamyslete nad tím, co má rád, a snažte se dárek, ať už jeden z výše zmíněných, nebo kterýkoliv jiný, co nejvíce personalizovat.