V čem se chcete vdát?


I když se vám zdá že máte rok na svatební přípravy, vymezený čas uteče jako voda a vy budete stát se s svým nastávajícím před oddávajícím. Je potřeba začít s přípravami brzo, protože musíte najít datum a místo svatby, sepsat seznam hostů, vymyslet květiny a výzdobu a hlavně si nechat vyrobit prsteny a najít vhodné šaty. Mnoho nevěst má jasnou představu o tom jaké šaty by chtěly, ale další nevěsty do vyjití do svatebního salonu vůbec netuší, v čem by se chtěly vdát.

svatební šaty

Výběr je veliký
Vybrat svatební šaty je většinou velmi těžké, protože na trhu je jich velmi mnoho. Každé jsou něčím zajímavé, a jak všichni víme, ženy jsou ohledně oblečení často velice nerozhodné. Jinak tomu není právě ani u svatebních šatů. Celá řada nevěst se nechává unést módními trendy, a jiné nevěsty podřizují výběr šatů stylu svatby. Jsou dokonce nevěsty, které chtějí netradiční svatbu a samozřejmě tomu podiví i svatební šaty. Nejsou výjimkou ani nevěsty v barevných šatech a v teniskách. Vy jste spíše tradiční nevěsta, která chce mít elegantní svatbu plnou květin?

svatba šaty

Pro romantické duše se skvěle hodí krajkové svatební šaty https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/, které se dají sehnat kratší i dlouhé, s krátkými i dlouhými rukávy, bez korzetu s i korzetem… Krajkových šatů je velký výběr, a určitě si z nich vyberete zrovna ty svoje. Je důležité vědět, jestli si budete chtít šaty koupit a nebo půjčit, protože některé šaty se dají jen půjčit. Půjčovny mají pevně daný půjčovní řád, který je dobré si vždy před uzavřením smlouvy o výpůjčce přečíst. Počítejte hlavně se zpoplatněním zkoušky, protože šaty musí být dokonale čisté pro každou nevěstu.

Výběr šatů může zabrat i několik týdnů a v případě šití nebo koupení šatů můžete na jejich finální podobu čekat i několik týdnů až měsíců. Proto musíte mít dostatečnou časovou rezervu před samotným konáním svatby, a šaty mít připravené.