Vysavač robot

Správně vybraný robotický vysavač úklid podlah v našem bytě zajistí sám a my ho pouze občas zkontrolujeme. Ušetřený čas a energii pak můžeme věnovat něčemu jinému a příjemnějšímu. Mnoho lidí už jeho služby využívá a v jejich domácnostech už „popojíždí“. Proč si ho pořídit místo toho „klasického“?
vysavač před gaučem 
Pracuje pečlivě
Jde o přístroj, který provádí úklid „vědecky“. Je vybaven optickými snímači, které vidí prach a nečistoty lépe, než je vidí naše oči. Ihned po jejich identifikaci přepne na vyšší výkon a likviduje je. Také toto místo začne více navštěvovat. Rychle a účinně zbaví naši domácnost nečistot, které „utrousíme“ my, ale také těch od našich zvířátek. Do domácností milovníků psů a kočiček je tento pomocník velice vhodný.
 
Dnešní modely jsou i „do terénu“
Současný trh nabízí již mnohem chytřejší robotické vysavače, než tomu bylo v době jejich prvních modelů. Jejich senzory zajišťují nejen to, že se vyhýbají překážkám. Jsou vybaveny i nástroji, které je chrání proti pádům z výšky. Můžou tedy pracovat i na vyvýšených místech, v náročnějším terénu. Třeba na schodišti nebo i na skříních.
 
Zajistí si nabití i vysypání
Je opravdu hodně samostatný. Jeho zásobník na pohled není moc velký (a to je dobře, nikdo by asi nechtěl, aby mu po bytě „šmejdila skříň“). Vysavač zajišťuje automatické vyprazdňování, v případě potřeby ihned zajede do své stanice na vysypání. Ve stanici se také dobíjí, takže je stále připraven k práci.
 robotický vysavač
Má ekologický provoz
Zajistí nejen úklid nečistot, ale i dezinfekci podlah v našem bytě. A to bez použití chemických přípravků. Provádí to pomocí technologií na bázi stříbrných nanočástic nebo pomocí UV lamp. Ničení bakterií a roztočů přitom probíhá s vysokou účinností. Ta se blíží devadesáti devíti procentům. Vzhledem k tomu, že nepracuje s žádnými dráždivými chemikáliemi, je velice vhodný pro rodiny s alergiky.