Zase protein a proteinová dieta.

Co je to proteinová dieta? A k čemu je vlastně lepší než třeba ty ostatní? My vám dnes vysvětlíme v čem je zásadní rozdíl, a proč je dobrá třeba pro vás! Na trhu je opravdu velké množství diet, které jsou dobře propagovány. Jenomže jak si vlastně vybrat tu pravou, která by mohla sedět na míru právě vám? Už jste někdy slyšeli o takové proteinové dietě? Pokud ne tak se v klidu posaďte a pozorně se začtěte. Proteinová dieta není nic jiného než stará známá bílkovinová dieta, jenom je to jinak napsané. Nemusíte se tedy bát, že protein a bílkovina jsou něco naprosto odlišného, je to jedna a ta samá věc.

muž

Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem pro tvorbu svalů, ale také mají i další funkce. Proto se tedy nezaměřujme jen na svaly a jejich budování. Musíme brát naše tělo jako takový chytrý počítač, který si ukládá naprosto vše a my jej opravdu neošidíme. Navíc velká míra přísunu bílkovin vede až k poškození našich drahocenných ledvin a následně se velké množství vyloučí v moči takže účinek není takový jaký bychom si přáli. A kdo by za nějakou delší dobu chtěl zůstat v péči lékaře, protože si to navíc zapříčinil naprosto sám? To nechce nikdo! Můžete si tedy vypočítat na internetu kolik gramů bílkovin na 1 kg vaší hmotnosti budete potřebovat k normálnímu fungování vašeho těla nebo k nabírání svalové hmoty.

muž

Musíte tedy, ale zařadit do svého dne i pohyb, který je k tomu potřeba. Svaly se sami jen tak nevytvoří z nic nedělání. Jestliže navíc nemáte v práci dostatečnou možnost si jít něco nakoupit, a zapomenete si doma třeba nachystaný oběd nebo svačinu tak s námi to můžete mít už dopředu vyřešené. Naše nápoje vám navíc dodají potřebnou dávku látek, které naše tělo potřebuje a budete se tak cítit daleko lépe. A k tomu se navíc můžete také stravovat zdravě a uvidíte sami, že dané výsledky se brzo dostaví, proto tedy není potřeba držet drastickou dietu, která by vám navíc brzy ublížila.