Zase to půjde


Pro muže jsou poruchy erekce kamagra-pro.online problémem, za který se velice stydí, i když si ten problém nepřivodil vědomě sám. S přibývajícím věkem lidské tělo odolává spoustě nemocí a problémů, a problém s erekcí je jedním z nich. Není snadné o tom mluvit, protože pro muže je to největší životní selhání – už si nepřipadá jako samec, který má možnost ženě ukázat jak je mužný. Není to ale jen o sexu, ale především o zdravotním stavu. Špatná erekce může být prvním příznakem i rakoviny prostaty. Pokud jsou problémy spíše nárazové, je možné že jsou způsobeny třeba stresem nebo nadmírou alkoholu. Jakmile ale pociťujete že se erekce nedostavuje už dlouho, je potřeba navštívit lékaře. Ten vás vyšetří a stanoví diagnózu i léčbu.

banán s rtěnkou

Většinou se jedná o problém způsobený poklesem testosteronu. Mužský pohlavní hormon přirozeně s přibývajícím věkem klesá, a tak je nutné jen doplňovat. Jenže málokterý muž to opravdu dělá. Výsledkem je nefunkční erekce a celková ztráta výkonnosti nejen v posteli ale i při běžných fyzických aktivitách. I proto je potřeba na testosteron myslet a tělu ho dodat. Jeho tvorbu podporuje i cvičení, takže pokud vám to fyzička dovoluje, určitě cvičte pravidelně.

muž a žena

Co užívat?
S problematickou erekcí se většině mužů spojí Viagra. Ta je používaná na celém světě. Je ale nevhodná pro všechny a jistě jste už někdy slyšel o tom, že jeden z vedlejších účinků, který může mít, je erekce na několik hodin. Zní to vtipně, ale není to tak. Mnozí muži by mohli vyprávět.
Daleko lepší je zkusit užívat volně dostupné přípravky na zlepšení erekce. Obsahují například kotvičník a další látky, díky kterým se zvýší i vaše fyzická zdatnost. Potíže s erekcí zažívají muži všech věkových kategorií, a proto není potřeba hned propadat panice. Zkuste přírodní suplementy a je možné, že vám to pomůže hned a nebudete muset ani k lékaři.